Adidas Wyprzedaż
Waluty:
 • DARMOWEJ WYSYLKI POWYZEJ 980ZŁ
 • 30 DNIOWA GWARANCJA ZWROTU PIENIEDZY
 • SZYBKA DOSTAWA
 • NAWET 46% ZNIŻKI
 • Polityka prywatności


  1. Informacje Collect

  Gdy użytkownik odwiedza naszą stronę internetową, możesz podać nam jakieś informacje, dane osobowe, które użytkownik świadomie zdecydować się na ujawnienie, które są gromadzone w sposób indywidualny i wykorzystania web site informacji zebranych w sposób zagregowany, jak ty i inni przeglądać naszą stronę internetową.

  2. Information Wykorzystanie

  Ogólnie rzecz biorąc, używamy danych osobowych dla celów zarządzania naszą działalność, zapewniając obsługę klienta i udostępnianie innych produktów i usług dla naszych klientów i potencjalnych klientów. Od czasu do czasu możemy również wykorzystać zebrane informacje do powiadamiania o ważnych zmianach na naszej stronie internetowej, nowych usługach i ofertach specjalnych myślimy znajdziesz cenne. Wykazy wykorzystywane do wysyłania ofert produktów i usług są projektowane i zarządzane zgodnie z zasadami naszych tradycyjnych standardów korporacyjnych mających na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa i prywatności danych osobowych naszych klientów.

  3. Information Bezpieczeństwa

  Podczas wysyłania poufnych informacji osobistych, w tym numerów kart kredytowych do nas na naszej stronie internetowej, bezpieczne oprogramowanie serwera którą licencję szyfruje wszystkie informacje wejściowe przed wysłaniem do nas. Informacje te są kodowane i dekodowane trasie po osiągnięciu naszą stronę internetową. Inne e-mail, które można wysłać do nas mogą nie być bezpieczne, chyba radzimy, że środki bezpieczeństwa zostaną wprowadzone przed Twoim przekazywania informacji.

  Wykorzystujemy oprogramowanie / szyfrowanie w celu ochrony poufności danych osobowych zbieranych przed nieuprawnionym dostępem lub ujawnieniem i przypadkową utratą, zmianą lub zniszczeniem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt.